Nacházíte se na stránkách sociální služby: CHB Bohumín Malá.

Přechod na hlavní stránku Domov Jistoty.

Změna velikosti písma

Fulltext vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace o službě > Ubytování

Ubytování

Ubytování se poskytuje dle podmínek sjednaných ve Smlouvě. Odděleně je poskytováno ubytování mužům a ženám.

Uživatelé služeb a jejich návštěvníci využívají mimo osobních prostor (pokojů) v plné míře společné prostory – obytnou kuchyň, zahradní areál, chodby a přístupová místa, společné sociální zařízení. Prostory v prvním nadzemním podlaží objektu jsou bezbariérové, druhé podlaží je bariérové.

Ubytování je zajištěno v jednolůžkových pokojích, které jsou osobním prostorem ubytovaných uživatelů. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, sestávají se standardně z lůžka (včetně lůžkovin), nočního stolku, šatní skříně, policové skříně, komody, stolu a židlí, křesla.  Pokoj si může uživatel vybavit a zařídit dle svého uvážení tak, aby se v něm cítil dobře, s ohledem na prostorové uspořádaní ubytovací kapacity (vlastní nábytek, předměty denní potřeby, vlastní dekorace, pomůcky pro mobilitu apod.).   Za televizní a rozhlasové přijímače, které jsou majetkem uživatele, je uživatel povinen hradit koncesionářské poplatky.

Chráněné bydlení neposkytuje ručníky, osušky, žínky, utěrky, osobní prádlo a ošacení. Tyto věci si uživatel s sebou přináší z domácího prostředí.

Součástí ubytování je rovněž zajištění vytápění, odběr teplé a studené vody a elektrického proudu.